Anna

Niniejszym listem udzielam pozytywnych referencji pani Magdalenie Malinowskiej za jej profesjonalizm i rzetelność. Pani Magdalena Malinowska zrealizowała na moje zlecenie fotografie reklamowe. Usługa została wykonana przy uwzględnieniu wszelkich uwag zlecającego, fachowo i terminowo. Polecam usługi fotograficzne Pani Magdaleny Malinowskiej jako kompetentnego i solidnego wykonawcy. Pragnę polecić Panią Magdalena Malinowską jako profesjonalnego fotografa. Pani Magdalena posiada znakomite przygotowanie zawodowe i doświadczenie do pełnionego zawodu. Dała się poznać jako osoba kreatywna, odpowiedzialna i pewna siebie. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej ciesząca się uznaniem i szacunkiem. Praca z Panią Magdaleną charakteryzuję się profesjonalnością, należytą starannością oraz prowadzona jest z dużym zaangażowaniem. Z powierzonych zadań Pani Magdalena Malinowska wywiązuje się w sposób rzetelny. Z wielka przyjemnością można polecić usługi Pani Magdaleny Malinowskiej jak i jej osobę jako godnego partnera biznesowego.

Emilia i Michał

Sesja plenerowa po naszym ślubie została wykonana w lipcu 2013 roku z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Zdjęcia są najlepszą rekomendacją fotografa, a efekt wykonanej sesji przerósł nasze oczekiwania. Zarówno zdjęcia portretowe, jak i sytuacyjne prezentują się wspaniale.

Magdalena

Niniejszym listem pragnę polecić usługi Magdaleny Malinowskiej, która wykonała mojej córeczce sesję zdjęciową. Magdalena Malinowska wykazała się dużą cierpliwością w podejściu do mojego dziecka, a cała sesja prowadzona była w taki sposób, by córeczka nie odczuwała żadnej presji ani stresu związanego z fotografowaniem. Zdjęcia córki okazały się pełne naturalności i uroku. Jak najbardziej polecam usługi Magdaleny Malinowskiej, która jest fotograficzką kreatywną i odznaczająca się dobrym podejściem do klienta. Osobiście planuję kontynuować z nią współpracę.

Joanna

Niniejszym listem pragnę udzielić referencji p. mgr Magdalenie Malinowskiej za profesjonalne podejście w świadczeniu usług fotograficznych. Mam przyjemność od lat współpracować z p. Magdaleną Malinowską i z całą pewnością mogę zaświadczyć, iż jest to artystka zasługująca na podziw i pełne zaufanie. To autorka m.in. trzech sesji zdjęciowych, wykonanych na mój osobisty użytek, których to „owoce” nieustannie wykorzystuję, promując swoją działalność wokalną. Profesjonalne i fachowe podejście do klienta, przyjemna atmosfera podczas sesji zdjęciowych, kreatywność i pomysłowość artystki, mnogość ciekawych rekwizytów, jakimi dysponuje, umiejętność wydobycia piękna z każdej modelki (poprzez proponowanie najciekawszych i najodpowiedniejszych ujęć), biegła znajomość programów służących do obróbki zdjęć i umiejętne wykorzystywanie ich możliwości w celu osiągnięcia spektakularnych efektów – to wystarczająca ilość argumentów przemawiających za tym, że p. Magdalena Malinowska to artystka-fotografik, z którą niewątpliwie warto nawiązać współpracę. Zdecydowanie polecam usługi fotograficzne – każdorazowo wykonywane w sposób rzetelny, solidny i perfekcyjny. Liczę na dalszą współpracę i życzę wielu sukcesów!

Kasia i Sebastian

Pragniemy polecić usługi Magdaleny Malinowskiej, która wykonała dla nas reportaż ślubny oraz sesje niemowlęce naszego synka, a potem także i córki. Magdalena Malinowska jest osobą, która wykonuje zdjęcia z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zawsze stara się stanąć na wysokości zadania, nawet, gdy czynniki zewnętrzne, takie jak np. światło, czy problemy ze sprzętem, stanowią spore utrudnienie. W stosunku do dzieci jest cierpliwa i delikatna, a jej pomysły na sesje są niezwykle fantazyjne. Szczerze polecamy usługi Magdaleny Malinowskiej, która ma świetne podejście do klienta oraz wielką wyobraźnię.

Piotr

Niniejszym listem udzielam pozytywnych referencji pani Magdalenie Malinowskiej za jej profesjonalizm i rzetelność. Pani Magdalena Malinowska zrealizowała na moje zlecenie fotografie reklamowe. Usługa została wykonana przy uwzględnieniu wszelkich uwag zlecającego, fachowo i terminowo. Polecam usługi fotograficzne Pani Magdaleny Malinowskiej jako kompetentnego i solidnego wykonawcy.

Ania i Grzegorz

Chcielibyśmy polecić usługi fotograficzne Pani Magdaleny Malinowskiej, która w 2010 roku wykonała  dla nas ślubną sesję zdjęciową. Sesja odbyła się w wyznaczonym terminie, a Pani Magdalena wykazała się bardzo profesjonalnym podejściem oraz kreatywnością mimo niesprzyjających warunków pogodowych w trakcie jej wykonywania. Nasze propozycje oraz oczekiwania zostały  spełnione w stu procentach. Zdjęcia otrzymane od Pani Magdaleny są dla nas wspaniałą pamiątką. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Magdaleny Malinowskiej za jej fachowe, a zarazem indywidualne podejście do klienta. W najbliższym czasie zamierzamy ponownie skorzystać z usług Pani Magdaleny.