Anna

AnnaNiniejszym listem udzielam pozytywnych referencji pani Magdalenie Malinowskiej za jej profesjonalizm i rzetelność. Pani Magdalena Malinowska zrealizowała na moje zlecenie fotografie reklamowe. Usługa została wykonana przy uwzględnieniu wszelkich uwag zlecającego, fachowo i terminowo. Polecam usługi fotograficzne Pani Magdaleny Malinowskiej jako kompetentnego i solidnego wykonawcy.

Pragnę polecić Panią Magdalena Malinowską jako profesjonalnego fotografa. Pani Magdalena posiada znakomite przygotowanie zawodowe i doświadczenie do pełnionego zawodu. Dała się poznać jako osoba kreatywna, odpowiedzialna i pewna siebie. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej ciesząca się uznaniem i szacunkiem.

Praca z Panią Magdaleną charakteryzuję się profesjonalnością, należytą starannością oraz prowadzona jest z dużym zaangażowaniem. Z powierzonych zadań Pani Magdalena Malinowska wywiązuje się w sposób rzetelny.

Z wielka przyjemnością można polecić usługi Pani Magdaleny Malinowskiej jak i jej osobę jako godnego partnera biznesowego.