Joanna

JoannaNiniejszym listem pragnę udzielić referencji p. mgr Magdalenie Malinowskiej za profesjonalne podejście w świadczeniu usług fotograficznych.

Mam przyjemność od lat współpracować z p. Magdaleną Malinowską i z całą pewnością mogę zaświadczyć, iż jest to artystka zasługująca na podziw i pełne zaufanie. To autorka m.in. trzech sesji zdjęciowych, wykonanych na mój osobisty użytek, których to „owoce” nieustannie wykorzystuję, promując swoją działalność wokalną.

Profesjonalne i fachowe podejście do klienta, przyjemna atmosfera podczas sesji zdjęciowych, kreatywność i pomysłowość artystki, mnogość ciekawych rekwizytów, jakimi dysponuje, umiejętność wydobycia piękna z każdej modelki (poprzez proponowanie najciekawszych i najodpowiedniejszych ujęć), biegła znajomość programów służących do obróbki zdjęć i umiejętne wykorzystywanie ich możliwości w celu osiągnięcia spektakularnych efektów – to wystarczająca ilość argumentów przemawiających za tym, że p. Magdalena Malinowska to artystka-fotografik, z którą niewątpliwie warto nawiązać współpracę. Zdecydowanie polecam usługi fotograficzne – każdorazowo wykonywane w sposób rzetelny, solidny i perfekcyjny.

Liczę na dalszą współpracę i życzę wielu sukcesów!