Ceremonia ślubna i przyjęcie

JEDYNA TAKA OFERTA

portret Pary Młodej wykonany tradycyjnymi i eksperymentalnymi metodami w ciemni – zdjęcie jedyne w swoim rodzaju, luksusowe i niepowtarzalne. Coś nietypowego i wyjątkowego z okazji tak szczególnej chwili, jaką jest Ślub.

Szanując Państwa indywidualne potrzeby, nie oferuję Klientom gotowych pakietów zdjęć ślubnych, ale tzw. panele. Para Młoda może dobrać sobie dowolne panele, według własnych preferencji, tworząc swój Własny Pakiet Ślubny.

 1. SESJA NARZECZEŃSKA W PLENERZE
 2. PRZYGOTOWANIA I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO – reportaż
 3. CEREMONIA ZAŚLUBIN – reportaż
 4. ZABAWA WESELNA – reportaż
  – 3 godziny
  – Do godziny 1.00 w nocy
  – Do godziny 1.00 w nocy, wraz z portretami Pary Młodej z gośćmi oraz prezentacją multimedialną
 5. SESJA PLENEROWA
  – Mini – w dniu ślubu
  – Inscenizowana – w inny dzień (Styl zdjęć ustalany jest wspólnie z Państwem, według indywidualnych preferencji. Mogą to być sesje tradycyjne, romantyczne, jak i również awangardowe i szalone. W cichym parku – jak i w miejscach zupełnie nietypowych.)
 6. TELEDYSK
 7. Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju portret Pary Młodej wykonany w tradycyjnej ciemni starymi technikami i metodami eksperymentalnymi, format 24×30 cm

OPRAWA ZDJĘĆ

Wszystkie zdjęcia dostają Państwo zapisane na elegancko zapakowanej płycie CD.

Zdjęcia mogą być wydrukowane i zapakowane w szykownym pudełku – tradycyjnym lub wyjątkowym RĘKODZIELE. Istnieje także możliwość zamówienia fotoksiążki, fotoalbumu, bądź też jedynego w swoim rodzaju artystycznego Albumu – Rękodzieła.