Fotorelacje z podróży

Zapraszam do odwiedzenia nowej galerii fotograficznej na mojej  stronie internetowej http://magdalenamalinowska.pl/ . Umieszczane będą w niej fotorelacje z podróży. Nie ukrywam, że kocham poznawać nowe miejsca i kultury. Kocham zwiedzać miasta, szczególnie pod kątem muzeów sztuki modernistycznej i współczesnej, ale kocham również wypady na łono natury – góry, góry, góry i morze : )

Jako, że moje podróżowanie należy do bardzo oszczędnych w kosztach – oszczędny musi być także i bagaż – dlatego też zdjęcia z podróży robione najczęściej są małą, prymitywną cyfrówką, której nie trzeba dźwigać i która nie potrzebuje dodatkowej torby. Najważniejsze są jednak wspomnienia zawarte w tych fotografiach. Natomiast jeśli mielibyście ochotę wziąć fotografa na swoje wakacje – gwarantuję zabranie ze sobą profesjonalnego sprzętu i dopasowanie reportażu fotograficznego z podróży do wszelkich Państwa potrzeb i marzeń : ) Zapraszam do galerii!

http://magdalenamalinowska.pl/podroze/

About the Author:
W webcube.pl tworzymy strony internetowe, z których chcemy być dumni. Codziennie pracujemy nad tym, by witryny www naszych klientów były, nie tylko ich godną wizytówką, ale też skutecznym narzędziem promocji w Internecie.

Sorry, the comment form is closed at this time.